GreenLabel ürün yelpazesiyle sağlığınıza ve güzelliğinize katkı sunan mağazamızı keşfedin UygunAlın MutluKalın
Alışveriş çantası
Alışveriş sepetiniz boş
HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Yolculuğumuz 1998 yılında baharatlar ve doğal ürünler ile başladı. Dünyamızda hızla değişen çevresel faktörler, iklim ve buna bağlı olarak gelişen beslenme yetersizlikleri doğanın ve doğal olanın önemini bir kez daha gözler önüne serdi. İnsan olarak hem ruhumuza hem de vücut ve cildimize iyi bakmalıydık. Bu anlayış ile Greenlabel markası şekillenmeye başladı. Bu bize, yıllara dayanan doğal ve nitelikli ham madde tedariğimiz, ürün ve içerik tecrübemiz ile birlikte, geleneksel gıda desteklerini ve doğal kozmetik ürünlerini yeniden yorumlama gücü ve heyecanı verdi.

Ambalajından etiketine, içeriğine kadar doğayı ve insanı önemseyen, ürünlerimizi paylaştığımız kullanıcıların kesinlikle fayda sağlayacağı ürünler geliştirdik.
Ve ortaya en doğal etiket çıktı; Greenlabel.

GÜVENİLİR – VEGAN FORMÜLASYONLAR

ALKOL | PARABEN | PARFÜM | BOYAR MADDE içermeyen vegan ürünlerimiz, klinik çalışmalar ve araştırmalar ile üretilmiştir. Aktif bileşenleri uzun süreli arge çalışmalarını ile bir araya getirerek; doğadan aldığımız güç ile doğru ve etkili cilt bakım rutinleri oluşturarak cildinizi ışıldatmayı hedefliyoruz.

İSTEĞİMİZ

Ürünlerimizin içinizde neşe ve mutluluk uyandırmasını istiyoruz. Ekolojik ve organik içeriklerle, sürdürülebilir ve adil bir ticaret ile Greenlabel kullanıcılarının beden ve ruh olarak daha güçlü ve daha genç olmasını istiyoruz.

İNANCIMIZ

Kadim doğaya ve doğal olana değer veriyoruz. Ürünlerimizde doğal içerikler kullanarak, geri dönüşümü ve sürdürülebilir kaynakları desteklemek çabası ile insana maksimum fayda, doğaya en az zarar ortaya çıkarmanın en değerli şey olduğunu düşünüyoruz.

MÜŞTERİ DEĞİL İNSAN

İnsan, her zaman en iyisini hak eder. İlk ve son söz daima sizin. Tüm sorularınız, endişe ve eleştirileriniz önceliğimizdir. Her zaman memnuniyet odaklı hizmet gayretinde olacağız.

GERÇEK

Doğal ve organik ürünler karmaşık ve pahalı olmak zorunda değil. Doğru ürünü kullanmak, doğru beslenmek, doğru bakım ulaşılabilir olmalıdır.

SÖZÜMÜZ

Üretim standartlarımızı, sertifikalarımızı ve şirketimizin iyi üretim uygulamalarını şeffafça sergileyerek, önce insan ve doğa diyerek, en iyiyi size sunmaktır