GreenLabel ürün yelpazesiyle sağlığınıza ve güzelliğinize katkı sunan mağazamızı keşfedin UygunAlın MutluKalın
Alışveriş çantası
Alışveriş sepetiniz boş
S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Greenlabel güvenli midir?

Greenlabel.com.tr üzerinden yaptığınız alışverişinizin 256 bit SSL ile korunduğunu, kredi kartı ile ilgili tüm bilgilerin direk olarak bankaya gönderildiğini sistemimizde herhangi bir şekilde kayıt edilmediğini hatırlatmak isteriz. Bu sebeple Greenlabel.com.tr kredi kartınızla alışveriş yaparken herhangi bir güvenlik riski taşımıyorsunuz. Güvenli sunucu yazılımımız, 256 Bit SSL endüstri standardı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, kredi kartı numarası, CVV ve son kullanma tarihi de dahil olmak üzere mali bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir.

2. Üye olmak ücretlimidir?

Sitemize üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olun

3. Ürünlerin orjinalliğine güvenebilir miyim?

Greenlabel.comtr satışını gerçekleştirdiği tüm ürünler %100 orjinaldir.

4. Nasıl ödeme yapabilirim?

a)Kredi Kartı ile
Kredi kartınız ile yaptığınız ödemelerde ekstrenizde Greenlabel olarak görünecektir.
b) Havale ile
Havale/EFT yönetimi ile satın aldığınız ürünlerin ödemelerini direk bankaya giderek, internet veya cep bankacılığı kullanarak yada ATM lerden yapabilirsiniz. Saat 16:30’a kadar yapılan havaleler aynı gün daha sonra yapılan havaleler ertesi gün gönderilecektir.
c) Kapıda Nakit Ödemeği Seçeneği ile
Greenlabel.com.tr üzerinden vereceğiniz kapıda ödeme siparişlerinizde bir kapıda tahsilat ücreti eklenerek siparişiniz tarafınıza faturalanacaktır. Bu bedel kargo bedelinden bağımsız olup tamamen kapıda tahsil edilen ücretin şirketimize ulaştırılması aşamasındaki masrafları karşılaması için kargo şirketleri tarafından tahsil edilen bir ücrettir. Sipariş tutarından veya siparişteki ürün sayısından bağımsız olup sipariş başına alınmaktadır.
d) Kapıda Kredi Kartı Ödemeği Seçeneği ile
Greenlabel.com.tr üzerinden vereceğiniz kapıda ödeme siparişlerinizde kapıda tahsilat ücreti eklenerek siparişiniz tarafınıza faturalanacaktır. Bu bedel kargo bedelinden bağımsız olup tamamen kapıda tahsil edilen ücretin şirketimize ulaştırılması aşamasındaki masrafları karşılaması için kargo şirketleri tarafından tahsil edilen bir ücrettir. Sipariş tutarından veya siparişteki ürün sayısından bağımsız olup sipariş başına alınmaktadır

5. Genel iade kuralları nelerdir?

Greenlabel.com.tr satın almış olduğunuz ürünlerin üzerinde yazılı sayısal tüm bilgiler sistemimizde kayıtlıdır. Ürün elinize geçtiği tarihten itibaren 7 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ürünü iade edebilirsiniz. İadenin gerçekleşmesi için açılmamış ve herhangi bir şekilde deforme olmamış ürünü, faturanın aslı ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için Garanti ve İade Koşulları okuyunuz.

6. Ürünü iade etmek istediğim zaman kargo ücreti kim tarafından karşılanır?

İade edilen ürünlerin kargo ücreti Greenlabel.com.tr tarafından karşılanmaktadır. Alıcı ödemeli olarak ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması gönderebilirsiniz.

7. Siparişimi İptal Edebilirmiyim?

Siparişiniz kargoya teslim etmeden mail atararak müşteri temsilcimizden siparişinizi iptal ettirebilirsiniz.

8. Hafta sonu verilen siparişler?

Çalıştığımız kargo şirketleri Cumartesi günleri de çalıştığı için Cumartesi günü saat 12:00’dan önce verilen siparişleriniz Cumartesi günü kargoya teslim edilecektir. Kargo şirketleri Pazar günü çalışmadıkları için ise Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilecektir.